Just another weblog
Tuesday December 11th 2018

Dlaczego iPhone odniosły sukces

iPhone
W Polsce większość osób posiada telefony z systemem Android, ponieważ są one znacznie tańsze od iPhonów i o wiele łatwiej dostępne. Praktycznie każdy może pozwolić sobie na kupno telefonu z androidem za 600/700 zł podczas gdy nowe iPhone kosztują powyżej 3000 zł. Dlatego właśnie większość ludzi nie miała żadnego kontaktu z iPhonami i swoją opinie bazuje na tym co powiedzą inne osoby. Prawda jest taka że iPhone to naprawdę dobre telefony, których jedynym minusem jest cena. Są one stylowe, wytrzymałe, posiadają bardzo dobry wyświetlacz a ich specyfikacja jest niczego sobie. Dlatego właśnie większość osób, które mają możliwość wyboru między telefonem z Androidem a iPhonem to wybierają właśnie iPhona. Chcecie wiedzieć dlaczego? O tym przeczytacie poniżej.

Dlaczego iPhone są lepsze od telefonów z Androidem

Pierwszą rzeczą, która przechyla szale zwycięstwa na korzyść iPhonów jest system. Android jest znany z tego, że co chwile się zacina i potrafi być bardzo nieprzyjazny dla użytkownika. Zupełnie inaczej jest z iOSem na którym pracują iPhony. Z każdą nową wersją działa on coraz płynniej, praktycznie w ogóle się nie ścina a dodatkowo jest bardzo prosty w obsłudze i nie utrudnia życia użytkownikowi. Następną rzeczą w której króluje iPhone jest jakość aparatu. Aparat w nim ma bardzo świetną jakość, wiele filtrów i różnych opcji które znacznie poprawiają jakość zdjęcia. Kolejnym plusem iPhona jest wytrzymała bateria. Podczas gdy telefon z Androidem wytrzyma kilka godzin to iPhone potrafi wytrzymać drugie tyle. Jest tak, ponieważ system iOS nie zużywa niepotrzebnie baterii na programy działające w tle i jest o wiele lepiej zoptymalizowany pod kątem zużycia baterii.

Podsumowanie

iPhony od Apple to naprawdę świetne telefony. Ludzie w Polsce nie są jedynie przekonani do nich przez to, że większość osób, których po prostu na taki telefon nie stać twierdzi, że są one słabe i nie powinno się ich kupować. A szkoda, bo moim zdaniem telefony te są o wiele lepsze od typowych smartfonów z Androidem.

More from category

Religia starożytnych rzymian
Religia starożytnych rzymian

5 W wielu społeczeństwach starożytnych i współczesnych, religia odgrywała znaczącą rolę w ich rozwoju, a w [Read More]

Najciekawsze baseny na świecie
Najciekawsze baseny na świecie

W dzisiejszym artykule opisze baseny. Basen pływacki, basen wanna, brodzik lub brodzik jest zbiornik wypełniony [Read More]

Jaki komputer kupić?
Jaki komputer kupić?

Myślę że nad tym pytaniem każdy użytkownik komputera się zastanawiał. Mianowicie mamy w przeróżnych sklepach, [Read More]

Interesting Sites

    Archives