Just another weblog
Tuesday December 11th 2018

Telefony z Chin

telefony z chin
Większość telefonów w naszym kraju pochodzi z Japonii (Sony), Korei Południowej (Samsung) czy Ameryki (Apple). Ludzie myślą, że tylko te trzy marki są dobre jeśli chodzi o telefony a wszystkie inne będą się zacinać, zniszczą się po kilku dniach i ogólnie będą o wiele gorsze. Takie myślenie jest bardzo błędne – czasy się zmieniły, w telefonach od popularniejszych firm płaci się głównie za logo firmy i tyle. Telefony z Chin różnią się od tych bardziej znanych tym, że w nich płaci się tylko za sprzęt. Nie płaci się dodatkowych pieniędzy za to, że telefon został wyprodukowany przez daną firme. Zaciekawiły Was telefony z Chin? zapraszam do artykułu!

Najlepsze marki telefonów z Chin

Osobiście moge polecić 3 firmy z Azji które produkują bardzo dobre telefony, które jakością wykonania i specyfikacją nie odstają od tych bardziej znanych firm. Oto one:

Xiaomi

Firma która została założona 6 lat temu, ale sporą popularność u fanów chińskich telefonów zyskała dopiero kilka lat temu. Jej produkty są świetnie wykonane, posiadają bardzo mocną specyfikacje sprzętową i dobrej jakości wyświetlacz. Bateria też jest niczego sobie. Niektóre telefony od tej firmy posiadają nawet 2 GB pamięci RAM, a kosztują niecałe 600 złotych. Przykładowe telefony od tej firmy to Xiaomi Redmi 3 lub Xiaomi Redmi Pro 3.

Meizu

Kolejna firma z Chin która powoli zyskuje popularność w Europie i Ameryce. Jej telefony są bardzo dobrze wykonane, a dodatkowo są atrakcyjne cenowo więc nawet przeciętny Kowalski może sobie na telefon od tej firmy pozwolić. Przykładowe telefony od tej firmy to Meizu MX4 lub Meizu MX5.

Huawei

Jedyne telefony z Chin które są popularne w naszym kraju. Szczególną popularność zdobyły telefony Huawei P8 i Huawei P8 Lite, chociąz inne telefony od tej firmy też możemy w miare często spotkać. Podobnie jak inne chińskie telefony – są one bardzo atrakcyjne cenowo, a dodatkowo posiadają bardzo dobrą specyfikacje, autorską nakładke na system o nazwie EMUI. Ich wygląd też jest bardzo ladny. Moim zdaniem jest to najlepsza chińska marka jeśli chodzi o telefony.

Related Tags: ,

More from category

Czekoladki świąteczne
Czekoladki świąteczne

Czekoladki świąteczne są najpopularniejszym prezentem na Boże Narodzenie, jak i stałym gościem na świątecznych [Read More]

Czekoladowe figurki na Boże Narodzenie
Czekoladowe figurki na Boże Narodzenie

W Polsce podczas okresów świątecznych szczególną popularność mają czekoladowe figurki. Jednym z tych okresów [Read More]

Belgijska czekolada jako prezent na urodziny
Belgijska czekolada jako prezent na urodziny

Chyba kazdy z nas wie, czym cechuje się belgijska czekolada. Jeśli ktoś nigdy nie miał okazji jej skosztować [Read More]

Interesting Sites

    Archives