Just another weblog
Tuesday December 11th 2018

Zarabianie na grach komputerowych

Jako że gry komputerowe stały się bardzo popularne to także wzrósł popyt na przedmioty z nimi związane. Mogą to być przedmioty wirtualne, czyli takie do których mamy dostęp w grze (na przykład zmieniające wygląd czegoś lub ulepszające postać gracza) lub gadżety związane z grą – koszulki, breloki itp. W tym artykule przeczytacie o zarabianiu na grach komputerowych.
zarabianie na grach komputerowych

Zarabianie na przedmiotach realnych

Niektóre firmy produkują różne gadżety związane z grami komputerowymi, takie jak koszulki z nadrukiem, etui do telefonów czy pluszaki. Jest to bardzo dobry sposób na biznes, ponieważ gracze bardzo często takie rzeczy kupują i można na tym sporo zarobić.

Zarabianie na przedmiotach wirtualnych

Jest to lepszy sposób na zarobek od przedmiotów realnych, ale wymaga o wiele więcej czasu i trochę szczęścia. Niektóre gry oferują możliwość wymieniania wirtualnych przedmiotów za pomocą specjalnego rynku (na przykład Defense of the Ancients 2 lub Counter Strike: Global Offensive). Stwarza to świetne okazje do zarobku, ponieważ popyt na takie przedmioty jest ogromny. Często na różnych portalach aukcyjnych możemy właśnie zobaczyć różne aukcje z przedmiotami z tej gry. Niestety, jak pisałem trzeba miec dużo czasu i szczęście, ponieważ taki przedmiot jest bardzo trudno dostać. Gdyby były one łatwe do zdobycia, to chyba by były nic nie warte, prawda?
Do tego dochodzi jeszcze inna możliwość zarobku na przedmiotach wirtualnych, ale to już w grach z gatunku MMORPG. Otóż polegają one na zdobywaniu przedmiotów dla swojej postaci i ulepszaniu jej. Popyt na takie przedmioty, lub po prostu wirtualną walute jest bardzo duży, dzięki czemu poświęcając na jakąś gre internetową dużo czasu możemy dorobić sobie trochę pieniędzy. Należy też uważać na regulamin gry – nie każda gra pozwala na sprzedawanie przedmiotów za prawdziwą walute, więc zanim postanowimy dorabiać za pomocą gier należy znaleźć do tego odpowiednią gre.

Podsumowanie

Po sprzedaży należy pamiętać o odprowadzeniu wszystkich podatków, a także rozliczenie się. Jeśli sprzedajemy wirtualnej waluty bardzo dużo – należy zarejestrować naszą działalność.

More from category

Jaką klawiaturę wybrać?

Wybieranie klawiatury jest pozornie dość prostą czynnością ponieważ udajemy się do sklepu i wybieramy tą co nam [Read More]

Oszustwa internetowe
Oszustwa internetowe

W czasach zakupów przez internet i mobilnych kont płatniczych bardzo łatwo nadziać się na oszustwa. Jest wiele [Read More]

Interesting Sites

    Archives